Identifikimi |  Regjistrohu


Lista e Kanalave Tring TST-1000

Moderator: naste2


Posto temë të re Përgjigju temës  [ 1 postim ] 

E Hënë Janar 18, 2010 1:00 pm

Jo në linjë
 Subjekti postimit: Lista e Kanalave Tring TST-1000
PostPostuar: E Hënë Janar 18, 2010 1:00 pm 
Site Admin
Site Admin
Avatari i antarit
Antarësuar: 12.2009
Poste: 81
Gender: Male
 Profili WWW E-mail  
;;;;;;;;;;;;;;;;;File info! MC620 DU;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Shqip:
Digisat MC620-DU për resiver Tring TST-1000
Kjo listë është për ata cë kan softverin Digisat MC620-DU
dhe mundet të përdoret për resiverin Tring TST-1000
---------------------------------------------------------
EutelW2 16.0E*
Astra 19.2E*
Hotbird 13.0E*
Turksat 1C 42.0E*
Thor 0.8W*/1W*

informacion për tu aktivizuarë emulatori hyn meny opcion kodi 7799


Shtojca:
Tring-TST-1000_LIST_By ilir Shemsiu Sep.2009.zip [53.5 KiB]
Shkarkuar 8 herë
Digisat MC620 DU_lista_By dreamer1983.zip [768.01 KiB]
Shkarkuar 6 herë
USB_Flash_Download.zip [1.03 MiB]
Shkarkuar 8 herë

_________________
ImazhImazh
go to top Ngjitu lart
 Profili E-mail  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rrjeshto sipas  
Posto temë të re Përgjigju temës  [ 1 postim ] 

Të gjitha oraret janë UTC [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 0 vizitorë


Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kalo tek:  
cron

© phpBB® Forum Software • Theme foruz.net • phpBB3 free Forum by UserBoard.org | All Rights Reserved.
» Contact & Abuse Support-Forum Gooof Webdesign free forum Dein Forumo Forum web tracker