Lista e Kanalave Tring TST-1000

Moderator: naste2


Lista e Kanalave Tring TST-1000

Postnga naste2 » E Hënë Janar 18, 2010 1:00 pm

;;;;;;;;;;;;;;;;;File info! MC620 DU;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Shqip:
Digisat MC620-DU për resiver Tring TST-1000
Kjo listë është për ata cë kan softverin Digisat MC620-DU
dhe mundet të përdoret për resiverin Tring TST-1000
---------------------------------------------------------
EutelW2 16.0E*
Astra 19.2E*
Hotbird 13.0E*
Turksat 1C 42.0E*
Thor 0.8W*/1W*

informacion për tu aktivizuarë emulatori hyn meny opcion kodi 7799
Shtojca
Tring-TST-1000_LIST_By ilir Shemsiu Sep.2009.zip
(53.5 KiB) Shkarkuar 22 herë
Digisat MC620 DU_lista_By dreamer1983.zip
(768.01 KiB) Shkarkuar 19 herë
USB_Flash_Download.zip
(1.03 MiB) Shkarkuar 15 herë
ImazhImazh
Avatari i antarit
naste2
Site Admin
Site Admin
[Edit Profile]
 
Poste: 81
Antarësuar: 12.2009
Gender: Male

Kthehu tek… "setings"


 

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron