starsat firmware

Moderator: naste2


starsat firmware

Postnga naste2 » E Shtunë Janar 16, 2010 4:53 pm

SR-X4000_4200_5100_5200 sw.v1.3.7. Seca2 ok - Orf ok - Digitv ok - Rai ok - MTech ok- Biss ok - 12.01.2010
Image


-- NEWS:
-12-01-2010
- CARD Updated
- ART keys updated
- JSC SPORT +1+2+3+4+5+6+7+8+9+10

- 12.01.2010
Seca (0C/0D) Key updated
Rai (0C) Next Key ok
MTech (0C) Next Key ok

Digi tv 00 Key ok
Orf ok
Rai ok
Mtech ok
Hustler ok
TVGlobo 01 Key ok
Kingston ok
Biss ok Full OK
Image
Activate emu mode,
please use this sequence: Menu 2020; to deactivate, menu 2020 one more time.
********
menu+2020
Shtojca
Starsat SR X4000D (12.01.10).rar
(856.6 KiB) Shkarkuar 27 herë
Starsat SR X4200 (12.01.10).rar
(856.6 KiB) Shkarkuar 34 herë
Starsat SR X5100 (12.01.10).rar
(856.6 KiB) Shkarkuar 24 herë
Starsat SR X5200 (12.01.10).rar
(856.6 KiB) Shkarkuar 23 herë
ImazhImazh
Avatari i antarit
naste2
Site Admin
Site Admin
[Edit Profile]
 
Poste: 81
Antarësuar: 12.2009
Gender: Male

Re: starsat firmware

Postnga naste2 » E Djelë Janar 17, 2010 1:24 pm

________________________________
| CAUTION!!!!!!! _ |
| |
| Use the attached ALIMINIUPG |

________________________________

::::File INFO::::

NEWS:

17-01-2010
-by S81-TV Globo-ART-jsc sport1-10-DigiTV-Seca-Swiss-Hustler-17.Jan
-art & jsc sport +1 +2 +3 +4 +5 +6 +7 +8 +9 +10 nilesat 7.0*w
-by S81
-Rai 0C Fix
-M.Tech 0C Fix
-Canal+ NL 0C Fix
-TV Vlaanderen 0C Fix
-Canal+ 0C Fix
-NUMERICABLE 0C Fix
-FTC FR 0C Fix
-DigiTV OK
-TV Globo Key 01 Fix
-Hustler
-Biss
-Swiss Kabel Fix
-and all other OK......
Shtojca
starsatUI_29C.rar
by naste2
(1.07 MiB) Shkarkuar 25 herë
starsatUI_29E.rar
by naste2
(1.42 MiB) Shkarkuar 26 herë
ImazhImazh
Avatari i antarit
naste2
Site Admin
Site Admin
[Edit Profile]
 
Poste: 81
Antarësuar: 12.2009
Gender: Male


Kthehu tek… "softweri"


 

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 0 vizitorë

cron