Identifikimi |  Regjistrohu


info per quadro

Moderator: naste2


Posto temë të re Përgjigju temës  [ 1 postim ] 

E Shtunë Janar 16, 2010 5:04 pm

Jo në linjë
 Subjekti postimit: info per quadro
PostPostuar: E Shtunë Janar 16, 2010 5:04 pm 
Site Admin
Site Admin
Avatari i antarit
Antarësuar: 12.2009
Poste: 81
Gender: Male
 Profili WWW E-mail  
Novo napravljeni tutorial o uploadu SW u Quadro 9100 CI za pocetnike.
THX Pluton


Shtojca:
QUADRO_9100_CI Uputa.zip [523.88 KiB]
Shkarkuar 15 herë

_________________
ImazhImazh
go to top Ngjitu lart
 Profili E-mail  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rrjeshto sipas  
Posto temë të re Përgjigju temës  [ 1 postim ] 

Të gjitha oraret janë UTC


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 0 vizitorë


Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kalo tek:  
cron

© phpBB® Forum Software • Theme foruz.net • phpBB3 free Forum by UserBoard.org | All Rights Reserved.
» Contact & Abuse Support-Forum Gooof Webdesign free forum Dein Forumo Forum web tracker