echostar keys by naste2

Moderator: naste2


echostar keys by naste2

Postnga naste2 » E Premte Janar 15, 2010 5:15 pm

TV Globo Internacional Keys (13°E)
Mediatech (002A) next February 0C Keys (4°W)
Rai next February 0C Keys
Digi tv ok
Shtojca
Echostar2300 kbn_updated-by S81-TV Globo C102 New Key 01 Fix-Seca OK-SCi Fi(13.0E) Fix-15.Jan.rar
by naste2
(177.48 KiB) Shkarkuar 11 herë
ImazhImazh
Avatari i antarit
naste2
Site Admin
Site Admin
[Edit Profile]
 
Poste: 81
Antarësuar: 12.2009
Gender: Male

Kthehu tek… "Echostar/Echolink"


 

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 0 vizitorë

cron