softcam per tringu

Moderator: naste2


softcam per tringu

Postnga naste2 » E Premte Janar 15, 2010 5:10 pm

added-TV Globo Key 00 ok! 13°E
-TEST BISS 12131 V 27500 Sirius 4 @ 4.8°E
-BISS Telelombardia 11542 V 22000 13°E
-Digi TV key 00 ok! 0.8°W
-RAI key 0C & 0D ok! 11766V & 10992V 27500 3/4 13°E
-Telespazio Hungary (MediaTech) 4°W
-Cryptowork keys ok! @ 4.8°E
ImazhImazh
Avatari i antarit
naste2
Site Admin
Site Admin
[Edit Profile]
 
Poste: 81
Antarësuar: 12.2009
Gender: Male

Kthehu tek… "kyes"


 

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 0 vizitorë

cron