Identifikimi |  Regjistrohu


starsat keys by naste2

Moderator: naste2


Posto temë të re Përgjigju temës  [ 2 postime ] 

E Premte Janar 15, 2010 5:17 pm

Jo në linjë
 Subjekti postimit: starsat keys by naste2
PostPostuar: E Premte Janar 15, 2010 5:17 pm 
Site Admin
Site Admin
Avatari i antarit
Antarësuar: 12.2009
Poste: 81
Gender: Male
 Profili WWW E-mail  
TV Globo Internacional Keys (13°E)
Mediatech (002A) next February 0C Keys (4°W)
Rai next February 0C Keys
Digi tv ok


Shtojca:
Komenti i skedarit: by naste2
Starsat SR-X120 130-150 200CI SoftCam-by S81-TV Globo C102 New Key 01 Fix-Seca OK-Other OK-15.Jan.rar [173.93 KiB]
Shkarkuar 29 herë

_________________
ImazhImazh
go to top Ngjitu lart
 Profili E-mail  
 

E Premte Janar 22, 2010 11:12 am

Jo në linjë
 Subjekti postimit: Re: starsat keys by naste2
PostPostuar: E Premte Janar 22, 2010 11:12 am 
Site Admin
Site Admin
Avatari i antarit
Antarësuar: 12.2009
Poste: 81
Gender: Male
 Profili WWW E-mail  
starsatUI_29C_by S81-TV Globo C102 New Key 01 Fix-Other OK-22.Jan.2010.rar


Shtojca:
starsatUI_29C_by S81-TV Globo C102 New Key 01 Fix-Other OK-22.Jan.2010.rar [1.24 MiB]
Shkarkuar 30 herë
starsatUI_29E_by S81-TV Globo C102 New Key 01 Fix-Other OK-22.Jan.2010.rar [1.58 MiB]
Shkarkuar 28 herë

_________________
ImazhImazh
go to top Ngjitu lart
 Profili E-mail  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rrjeshto sipas  
Posto temë të re Përgjigju temës  [ 2 postime ] 

»

Të gjitha oraret janë UTC [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor


Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kalo tek:  
cron

© phpBB® Forum Software • Theme foruz.net • phpBB3 free Forum by UserBoard.org | All Rights Reserved.
» Contact & Abuse Support-Forum Gooof Webdesign free forum Dein Forumo Forum web tracker