Identifikimi |  Regjistrohu


- - - Moderators needed

Moderator: naste2


Posto temë të re Përgjigju temës  [ 1 postim ] 

E Djelë Janar 17, 2010 12:04 pm

Jo në linjë
 Subjekti postimit: - - - Moderators needed
PostPostuar: E Djelë Janar 17, 2010 12:04 pm 
Site Admin
Site Admin
Avatari i antarit
Antarësuar: 12.2009
Poste: 81
Gender: Male
 Profili WWW E-mail  
Notification


We need a certain number of moderators for subforums. If anyone is interested please post reply here and write for wich subforum you want to be moderator.

conditions - members have advantage if:

- they are registered on this forum for a bit longer time
- minimum number of posts - 100
- benevolence (good intensions)

This applies for all member - including colored members (vip, super vip, moderators, super moderators and aministrators)

The final decision will be brought by
administrators

_________________
ImazhImazh


go to top Ngjitu lart
 Profili E-mail  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rrjeshto sipas  
Posto temë të re Përgjigju temës  [ 1 postim ] 

Të gjitha oraret janë UTC


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor


Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kalo tek:  
cron

© phpBB® Forum Software • Theme foruz.net • phpBB3 free Forum by UserBoard.org | All Rights Reserved.
» Contact & Abuse Support-Forum Gooof Webdesign free forum Dein Forumo Forum web tracker