Ora E Hënë Nëntor 30, 2020 7:40 pm


Identifikimi  •  Regjistrohu

Kush është në linjë

Në total janë 2 përdorues në linjë :: 0 të regjistruar, 0 të fshehur dhe 2 vizitorë (Këto të dhëna bazohen në regjistrimet para 5 minutash)
Numri Rekord i përdoruesve në linjë ishte 47 më E Premte Dhjetor 06, 2019 4:32 pm

Antarë të regjistruar: Asnjë antar i regjistruar
Legjenda: Administratorë, Bots, Moderatorë Global, Vizitorë, Antarë të regjistruar, Antarë të regjistruar COPPA

Who was here?

In total there were 13 users online :: 0 registered, 0 të fshehur, 1 bot and 12 vizitorë (based on users active today)
Numri Rekord i përdoruesve në linjë ishte 610 më E Martë 19. Nëntor 2019

Antarë të regjistruar: Bing [Bot] (last at 13:32 | IP e përoruesit: 40.77.167.0)

Statistikat

Totali postimeve 78 • Posts per year 7 • Posts per day 0,02 • Posts per topic 1,22 • Posts per member 1,56
Tema 64 • Topics per year 6 • Topics per day 0,02 • Topics per member 1,28
Antarë 50 • Members per year 5 • Members per day 0,01 • Antari më i ri DiDop
Start Date 17. Apr 2010 • Visitors: 32.809

cron