Identifikimi |  Regjistrohu


LEXO REGULIN E FORUMIN

Moderator: naste2


Posto temë të re Përgjigju temës  [ 1 postim ] 

E Martë Dhjetor 29, 2009 8:58 am

Jo në linjë
 Subjekti postimit: LEXO REGULIN E FORUMIN
PostPostuar: E Martë Dhjetor 29, 2009 8:58 am 
Site Admin
Site Admin
Avatari i antarit
Antarësuar: 12.2009
Poste: 81
Gender: Male
 Profili WWW E-mail  
egjithëse administratorët dhe moderatorët e këtij forumi do të përpiqen të mbajnë të gjitha mesazhet e pakėndshme këtë forum, është e pamundur për ne që të shqyrtojë të gjitha mesazhet. Të gjitha mesazhet shprehin pikëpamjet e autorit, dhe as pronarët e këtij forumi do të jetë përgjegjës për përmbajtjen e çdo mesazh.

1. Moderator / e vendimeve administrative janë përfundimtare.

2. Ju lutemi të jetë i vëmendshëm dhe i sjellshëm, ky është një forum miqësore.

3. A nuk kënaq në asnjë politikë, fetar, racor apo dhunës diskutim.

4. Nuk ka folur në lidhje me Bordet e tjera haptazi në seksione.

5. Nuk SK * / ND * thatë chat lejuar dhe nuk Keys kabllor postuar në Mbretërinë e Bashkuar.

6. Lidhje e çka natyra, duke përfshirë edhe lidhjet jo të gjalla, nëse në një pjesë tjetër të këtij Bordi nuk janë të lejuara, përveç me lejen e shprehur nga Administratorët.

7. A nuk fyerje apo kritikoj haptazi anëtarët e të tjerë, nuk do tallje Administratore apo Moderatorët edhe nëse ata janë të gabuara, në qoftë se keni ndonjë problem lajmroni.

8. Post mesazhe konstruktive dhe informative apo pyetje në forum.

9. Çdo posts ofendim do të largohet pa njoftim.

10. A nuk PM Mods ose Admin me pyetjet që i përkasin në forum.

11. PD-së për të Mods ose Admin janë për përdorim të qartë të çështjeve që lidhen me drejtimin e forumit.

12. Posting e E-mail adresa nuk është e rekomanduar - përdorim sistemin PM vend.

14. Asnjë postim i dosjeve provë në forum publik! Sigurohuni që të gjitha dosjet janë testuar dhe janë konfirmuar pune para postimi! Posting vetëdije Viruset, Diallers, Fake Files ose të ngjashme do të çojë në ndalimin e çastit.

15. Nuk Keys në forume publike, përveç në forum seksionin Keys.

16. Jo reklama, duke përfshirë edhe reklamat personale, pa autorizim të qartë nga Administrata, duke përfshirë edhe lidhjet me bizneset komerciale apo forumeve të tjera. Të bësh biznes me çdo kusht atë që kështu ndonjëherë në këtë Bordi është i ndaluar.

17. Avatars që fyejnë mirësjelljes, ose mund të japin rritje në vepër, do të hiqen menjëherë.

18. Nuk E-mail do të përdoret si Forum Emra Nick / User Names.

19. Të gjitha rregullat e mësipërme zbatohen gjithashtu në Forum Nick / User Emrat, Avatars, Nënshkrimi apo çfarëdo të dhëna të tjera të personalizuar.

20. Nuk ka kartë diskutim ndarjen e lejuar në këtë forum

21. Jo chat kryesore, fotografi, veglat, seksione software, pas vetëm në zonat diskutim ndryshe ju mund të merrni një shkelje për Breakers sundimin e vazhdueshme.

22. Vërejtjet e nënçmues dhe të padrejtë negativ në lidhje me Sponsors tonë apo prodhimet e tyre do të rezultojë në anëtarësim në këtë forum duke u ndërprerë.

23. Çdo anëtar vazhdimisht duke postet që janë negative apo duket i projektuar vetëm për të nxiste debate përçarës - do të pezullohet.

Note: Viewing Pay TV pa abonim vlefshme është e paligjshme!
Të gjitha dosjet në dispozicion këtu janë mbajtur për qëllim eksperimental dhe arsimore only

_________________
ImazhImazh


go to top Ngjitu lart
 Profili E-mail  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rrjeshto sipas  
Posto temë të re Përgjigju temës  [ 1 postim ] 

Të gjitha oraret janë UTC [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor


Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kalo tek:  
cron

© phpBB® Forum Software • Theme foruz.net • phpBB3 free Forum by UserBoard.org | All Rights Reserved.
» Contact & Abuse Support-Forum Gooof Webdesign free forum Dein Forumo Forum web tracker